Informacje podstawoweZapoznaj się z naszą ofertąDane naszej firmy
Dane teleadresowe firmy
UsługiPogotowie BHPSzkoleniaDoradztwo BHP

Naszą działalność wykonujemy na terenie całego regionu łódzkiego. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Możemy wykonać najbardziej skomplikowane zlecenia, łącznie  z takimi wymagającymi dodatkowej profesjonalnej pomocy prawnej. Współpracują z nami kancelaria adwokacka oraz biuro rachunkowe.

Nasza oferta skierowana jest do każdego pracodawcy.

 

Zapewniamy:

-Podstawowe i zawansowane usługi BHP
Prowadzenie wszelkich rejestrów BHP/ ppoż, stała opieka specjalisty BHP nad przedsiębiorstwem, konsultacje i zlecenia związane z rozpoczęciem działalności/ przeniesieniem zakładu pracy. Odbiory techniczne, pomiary specjalistyczne w pomieszczeniach pracy. Jednym słowem, zrobimy wszystko co potrzebne abyś nie musiał bać się żadnej kontroli swojego przedsiębiorstwa!!!

-Fachowe doraźne usługi na zasadzie "pogotowia BHP"
Przydarzył się wypadek przy pracy? Niespodziewana kontrola PIP wykazała jakieś nieprawidłowości? Kupiłeś nową maszynę do produkcji? Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy z zakresu BHP to również dobrze trafiłeś. jesteśmy w stanie bardzo szybko znaleźć rozwiązanie każdego palącego problemu w twojej firmie.

-Szkolenia BHP
Przeprowadzimy wszelkie wymagane szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa Środowiska Pracy dla twoich pracowników. Pamiętaj, szkolenie wstępne i szkolenia okresowe pracownika to obowiązek każdego pracodawcy! Z nami szybko i skutecznie oraz w atrakcyjnej cenie przeszkolisz swoich pracowników

-Doradztwo w zakresie BHP/ppoż
Jest to jedno z ważnych zagadnień o których potrafimy zapomnieć. Pracodawco! Z naszą pomocą nie będziesz musiał się już martwić niezapowiedzianych wizyt z Państwowej Inspekcji Pracy czy Straży Pożarnej

 

 

Poziom naszych usług gwarantowany jest poprzez ogromne doświadczenie oraz najwyższe kwalifikacje z dziedziny Bezpieczeńswa i Higieny Pracy. Dodatkowo dbamy o satysfakcję każdego klienta, m.in proponując rozsądne ceny za nasze usługi oraz sprawne i terminowe wykonanie zlecenia.

UWAGA

Do 20% zniżki dla sektora farmaceutycznego, głównie aptek i sklepów zielarsko-medycznych!!!

Wszelkie treści zawarte na tej stronie sa właśnością "A do Zet BHP" Ekspert. Kopiowanie bez zgody zabronione
Pomysł i wykonanie Valentino Art