Informacje podstawoweZapoznaj się z naszą ofertąDane naszej firmy
Dane teleadresowe firmy
UsługiPogotowie BHPSzkoleniaDoradztwo BHP/ppoż

Zapewniamy pełną pomoc w wypełnianiu nałożonych przez Kodeks pracy na każdego pracodawcę obowiązków zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy (rozdział X Kodeksu pracy i inne), w tym zgodnie z art.23711 Kodeksu dla tych pracodawców, którzy samodzielnie nie wypełniają w wyniku braku uprawnień, bądź wielkości firmy obowiązków zakładowej służby BHP - na zasadzie ustawowego obowiązkowego powierzenia wykonywania zadań służby bhp specjaliście spoza zakładu pracy.

Pracodawco/Przedsiębiorco nie bądź sam w tworzeniu zgodnych z przepisami- bezpiecznych warunków pracy- w Twoim przedsiębiorstwie. Pozwoli Ci to bez lęku i nadzwyczajnych wydatków oczekiwać kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej, Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Nadzoru Budowlanego i innych.

Jako specjalista BHP/ppoż z blisko 20-letnią praktyką zawodową w IMP w Łodzi, ŁZPS ,,Skogar" Łódź, PZF ,,Cefarm" w Łodzi, w tym m. in. z ukończonymi studiami doktoranckimi w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi z zakresu ochrony środowiska pracy, podyplomowego rocznego studium BHP na Wydziale Prawa i Administracji UŁ, audytora Wewnętrznych Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w odniesieniu do normy PN-N-18001:2004 - zapewniam profesjonalną obsługę Państwa Firmy, kierując się zasadą maksimum korzyści przy racjonalnym minimum kosztów.

Elastyczny zakres współpracy do indywidualnego ustalenia z klientem (stała, okresowa, jednorazowa lub inna określona umową).

Dla stałych klientów zapewniamy bezpłatne doradztwo w zakresie tzw. spraw pracowniczych(doradztwo kadrowe).

Umożliwiamy po preferencyjnych cenach skorzystania z usług współpracującej z nami Kancelarii Adwokackiej, biura rachunkowo-księgowego (z pełnym zakresem usług także dla spółek prawa handlowego) oraz współpracę z doradcami finansowymi i windykacyjnymi.

Masz szansę skorzystać z naszej oferty.
Pomyśl? Policz!? Zdecyduj!!!

Wszelkie treści zawarte na tej stronie sa właśnością "A do Zet BHP" Ekspert. Kopiowanie bez zgody zabronione
Pomysł i wykonanie Valentino Art